Επιτυχοντες 1998-2005
Συντάχθηκε απο τον/την Administrator

1998
1. Λεβογιάννης Σπύρος - FCE
2. Λεβογιάννη Πέπη - FCE
3. Κογιώνης Παναγιώτης - FCE
4. Γουγούσης Σωτήρης - FCE

1999
1. Λάσκαρης Γιάννης - FCE
2. Λάσκαρης Ηλίας - FCE
3. Ψαρράς Κωνσταντίνος - FCE
4. Λαζαρίδης Λάζαρος - FCE
5. Καρακούσης Τάσος - FCE

2000
1. Λαζαρίδου Χαρά - FCE
2. Ντουντούμης Γιάννης - FCE
3. Αγουρου Δήμητρα – PROFICIENCY ECPE

2001
1. Γιαζιτζόγλου Μιχάλης - FCE
2. Τενεκούδης Γιώργος - FCE
3. Θρόνος Αλέξανδρος - FCE
4. Οικονομίδου Όλγα - FCE
5. Παπαδόπουλος Βασίλης - FCE
6. Λαζαράκη Άτζελα – PROFICIENCY CPE

2002
1. Παπαδημητρίου Αλεξάνδρα - FCE
2. Δεδούση Νικόλ - FCE
3. Καπνόριζας Αλέξανδρος - FCE
4. Καρακούσης Παναγιώτης - FCE
5. Γιαζιτζόγλου Μιχάλης – ADVANCED CAE
6. Ζούβα Ελένη – PROFICIENCY CPE/ECPE
7. Λαζαράκη Κωσταντίνος – PROFICIENCY CPE/ECPE
8. Σπανομαρκίδη Σοφία – PROFICIENCY CPE

2003
1. Βαρδάκας Άλκης - FCE
2. Μπάνκα Βαγγέλης - FCE
3. Μπέμπη Πέγκυ - FCE
4. Σεντάκη Χριστίνα - FCE
5. Αντωνοπούλου Δανάη - FCE
6. Καζαδέη Μαρία - FCE
7. Οικονομίδου Όλγα – PROFICIENCY CPE
8. Γιαζιτζόγλου Μιχάλης – PROFICIENCY CPE
9. Ζούβα Χρυσάνθη – PROFICIENCY CPE

2004
1. Αντωνάκης Μάρκος - FCE
2. Βραχνή Βάλια - FCE
3. Κιαπεκάκη Μαριτίνα - FCE
4. Κοσμαδάκης Αριστοτέλης - FCE
5. Γιαννάκη Μαρία - FCE
6. Γρίβα Μένια - FCE
7. Γιαζιτζόγλου Νίκος - FCE
8. Γαβαλά Μυρτώ - FCE
9. Δουργουνάς Γιώργος - FCE
10. Ευαγγελάτος Παύλος - FCE
11. Παντέρμος Γιάννης - FCE
12. Χάρος Βασίλης – B2 ΚΡΑΤΙΚΟ
13. Αντωνοπούλου Δανάη – ADVANCED CAE
14. Δεδούση Νικόλ – ADVANCED CAE
15. Σεντάκη Χριστίνα – ADVANCED CAE
16. Αντωνάκης Μάρκος– ADVANCED CAE
17. Βαρδάκας Άλκης– ADVANCED CAE
18. Βραχνή Βάλια– ADVANCED CAE
19. Κιαπεκάκη Μαριτίνα– ADVANCED CAE
20. Ταμβάκη Σοφία– ADVANCED CAE
21. Μπέμπη Αγγελική – PROFICIENCY CPE/ECPE
22. Τσίτουρα Πίτσα – PROFICIENCY CPE
23. Μπάνκα Βαγγέλης – PROFICIENCY CPE
24. Σεντάκη Χριστίνα – PROFICIENCY ECPE

2005
1. Μπαρτζιώτας Δημήτρης - FCE
2. Αντωνόπουλος Άρης - FCE
3. Παπασταματίου Μαρία - FCE
4. Παπαδημητρίου Μυρτώ - FCE
5. Πρασσοπούλου Φανή - FCE
6. Πιτσούλη Ελισάβετ - FCE
7. Σέργης Αλέξανδρος - FCE
8. Χρονόπουλος Ηλίας - FCE
9. Γιαννούλη Στέλλα – B2 ΚΡΑΤΙΚΟ
10. Χάρου Ζωή – Β2 ΚΡΑΤΙΚΟ
11. Καπνόριζας Λάζαρος – ECCE
12. Ντουντούμης Γιάννης – ADVANCED ALCE
13. Κιαπεκάκη Αγγελική – ADVANCED ALCE
14. Μπέμπη Πέγκυ– ADVANCED ALCE
15. Αντωνάκης Μάρκος – PROFICIENCY CPE
16. Παπαδημητρίου Χαρά – PROFICIENCY CPE
17. Κιαπεκάκη Μαριτίνα – PROFICIENCY CPE /ECPE
18. Λεβογιάννης Σπύρος– PROFICIENCY ECPE
19. Λεβογιάννη Πέπη– PROFICIENCY ECPE